TOP Fashion Week, jeden z vrcholů módní sezóny se uskuteční v Karlových Varech, proslulých světových lázních. Akce navazuje na předchozí úspěšný fashion week, který proběhl loni na stejném místě. Opět se tedy naskýtá jedinečná možnost seznámit se s tvorbou atraktivních módních návrhářů, a to živě, přímo tváří v tvář.

V rámci TOP Fashion Weeku se snažíme dávat prostor nejen zkušeným a uznávaným tvůrcům, ale i teprve vycházejícím hvězdám módního nebe. Podporou lokálních, neotřelých a inovativních designérů vnášíme prvky diverzifikace do jinak uzavřeného a exkluzivního světa haute couture, do světa vrcholného krejčovského umění.

promo image

KARLOVY VARY

Do Karlových Varů, se vrací špičková světová móda díky projektu Top Fashion Week. Město pramenů, kolonád a filmového festivalu se také dočká přehlídky světových módních trendů prezentovaných na modelkách z České Republiky i zahraničí.

Projekt je situován do jedné z vyhlášených krás lázeňské architektury - Grandhotelu Pupp. Ten nabízí přes tři staletí slavné historie, výjimečných hostů z nejvyšších společenských kruhů a prvotřídních služeb. Grandhotel Pupp je i v celosvětovém měřítku ztělesnění luxusu, a prostory jeho slavnostního sálu tak poskytují ideální kulisu pro prezentaci těch nejexkluzivnějších oděvů.

TOP FASHION WEEK

Mimo standardní agendu se věnujeme jakožto jedna z mála agentur na světě kompletní organizaci a produkci. Nezprostředkováváme tedy pouze modelky, ale staráme se i o veškeré technické vybavení a zázemí, zajišťujeme profesionální fotografy a v neposlední řadě pak potřebné know-how, nabyté naší zkušeností ve světě módního průmyslu.

V rámci těchto akcí se snažíme dávat prostor nejen zkušeným a uznávaným módním návrhářům, ale i teprve vycházejícím hvězdám módního nebe. Podporou lokálních, neotřelých a inovativních designérů, se snažíme vnést diverzifikaci do jinak uzavřeného a exkluzivního světa haute couture, tedy vrcholného krejčovského umění.

Pořádáním fashion weeků se snažíme pozitivně ovlivňovat povědomí širší veřejnosti o módě, neboť i móda zaujímá nezpochybnitelné - ač svébytné - místo v rámci světového kulturního dědictví a tradic, od jejich počátků až do současnosti.

Kulturní a společenská akce

Vítejte ve světě vrcholné módy! Vítejte na TOP Fashion Week, serii dechberoucích módních přehlídek s bohatým doplňkovým programem, konané nejen v České Republice. Jedná se o setkání všech příznivců tvůrčích návrhů, atraktivních modelů a kreativních lidí ze všech koutů světa. Začínáme v Karlových Varech, kde navazujeme na úspěch předchozího fashion weeku.

promo image