TOP FASHION WEEK

TOP Fashion Week, jeden z vrcholů tuzemské módní sezóny se uskuteční v Karlových Varech, proslulých světových lázních. Akce navazuje na předchozí úspěšný ročník, který proběhl loni na stejném místě. Opět se tedy naskýtá jedinečná možnost seznámit se s tvorbou atraktivních módních návrhářů, a to živě, přímo tváří v tvář.

V rámci TOP Fashion Weeku se snažíme dávat prostor nejen zkušeným a uznávaným tvůrcům, ale i teprve vycházejícím hvězdám módního nebe. Podporou lokálních, neotřelých a inovativních designérů vnášíme prvky diverzifikace do jinak uzavřeného a exkluzivního světa haute couture, do světa vrcholného krejčovského umění.

promo image

KARLOVY VARY

Do města šlehačkových dortů, jak se též přezdívá Karlovým Varům, se vrací špičková světová móda díky projektu Top Fashion Week. Město kolonád a filmového festivalu se tak konečně dočká i přehlídky světových módních trendů prezentovaných na nejkrásnějších modelkách z České Republiky i zahraničí.

Projekt je situován do jedné z vyhlášených krás lázeňské architektury - Grandhotelu Pupp. Ten nabízí přes tři staletí slavné historie, výjimečných hostů z nejvyšších společenských kruhů a prvotřídních služeb. Grandhotel Pupp je i v celosvětovém měřítku ztělesnění luxusu, a prostory jeho slavnostního sálu tak poskytují ideální kulisu pro prezentaci těch nejexkluzivnějších oděvů.

TOP FASHION WEEK

Mimo standardní agendu se věnujeme - jakožto jedna z mála agentur na světě - kompletní organizaci a produkci fashionweeků u nás i v zahraničí; Nezprostředkováváme tedy pouze modelky, ale staráme se i o veškeré technické vybavení a zázemí, zajišťujeme profesionální fotografy a v neposlední řadě pak potřebné know-how, nabyté naší mnohaletou zkušeností ve světě módního průmyslu.

V rámci těchto akci se snažíme dávat prostor nejen zkušeným a uznávaným módním návrhářům, ale i teprve vycházejícím hvězdám módního nebe. Podporou lokálních, neotřelých a inovativních designérů, se snažíme vnést diverzifikaci do jinak uzavřeného a exkluzivního světa haute couture, tedy vrcholného krejčovského umění.

Pořádáním fashion weeků se snažíme pozitivně ovlivňovat povědomí širší veřejnosti o módě, neboť i móda zaujímá nezpochybnitelné - ač svébytné - místo v rámci světového kulturního dědictví a tradice, od jejich počátků až do současnosti.

Kulturní a společenská akce

Vítejte ve světě vrcholné módy! Vítejte na TOP Fashion Week, serii dechberoucích módních přehlídek s bohatým doplňkovým programem, konané nejen v České Republice, ale i v ostatních zemích Evropy. Jedná se setkání všech příznivců tvůrčích návrhů, atraktivních neotřelých modelů a kreativních lidí ze všech koutů světa. Začínáme v Karlových Varech, kde navazujeme na úspěch předchozího ročníku.

promo image
Náš specializovaný tým

Hlavní členové týmu

Jaroslav Tylinger
Majitel - CEO
Majitel ochranné známky
Josef Fritsch
Majitel
Jednatel společnosti
Vitaly Make
Ředitel pro východní Evropu
Arina Anufrieva
Coordinator CZ


Každý člen týmu je důležitou součástí TOP FASHION WEEKu, proto celý tým najdete v sekci kontakty.

KONTAKTY