Majitelka společnosti EVITA Fashion Ltd., která sídlí v Londýně a v České republice provozuje prostřednictvím společnosti Evelin Moda, s.r.o. síť butiků Evelin, a také butik Evelin v americkém městě Los Gatos v Kalifornii.

Módě se věnuje od útlého mládí, neboť od svých 16. let byla více jak 12 let tváří československého modelingu a předváděla, pro tehdy velmi úspěšné firmy JITEX Písek, a také pro výrobce klobouků TONAK v Novém Jičíně.

Od r. 1993, kdy otevřela svůj první obchod v Českých Budějovicích, a následně také v Praze a dalších městech prodává především módu francouzskou, italskou a dále módu německých návrhářů a firem. Díky sjednávání kontraktů doma i za hranicemi pravidelně přichází do styku, nejen s výrobními firmami, ale také se samotnými návrháři, kteří pro tyto renomované zahraničí korporace pracují.

Velmi ráda se věnuje výběru a prodeji módních doplňků, bižuterie a obuvi. Má velkou oblibu v módním desingu i stylingu.

V souvislosti se svojí téměř 30letou praxí v oboru se postupně stala vyhledávanou konzultantkou v oblasti módy a moderního oblékání, a to, jak pro jednotlivce, tak i pro začínající prodejce módy v ČR i v zahraničí.

Mimo tuto činnost pořádá vlastní módní přehlídky a v té souvislosti spolupracovala se známými českými návrháři, jako např. B. Rajská a K. Nademlejnská a dalšími.

Jako prezidentka TFW je připravena zajistit vysokou odbornou kvalitu TFW a je tedy odborným garantem celé show.

Rovněž je připravena oslovit osobnosti - renomované návrháře, ale i začínající hvězdičky v tomto velmi náročném oboru.

Její jednoznačnou prioritou je, aby se TOP FASHION WEEK stal všeobecně uznávanou TOP módní show doma i v zahraničí.

Ráda říká: „Móda je královna, která rozdává radost, spokojenost, sebevědomí a krásu...“