V čem je jedinečný Top Fashion Week (TFW)?

TFW je originálním módním festivalem. V rámci našich akcí dáváme prostor nejen uznávaným osobnostem, ale také vycházejícím hvězdám módního nebe. Touto podporou lokálních, neotřelých a inovativních designérů se snažíme vnést více pestrosti do jinak uzavřeného a exkluzivního světa přehlídkových mol.

promo image
promo image
Na jaké návrháře se mohou návštěvníci letošního TFW těšit?

Startujeme v Karlových Varech, kde se během posledního zářijového víkendu představí návštěvníkům TFW více než desítka tuzemských a zahraničních návrhářů, hvězdy světového designu i populární tváře showbyznysu. Z New Yorku přiletí Katerina Lankova, která spolupracuje s hvězdami americké raperské hudební scény, jako jsou například Missy Elliott nebo Lil Kim. Mezi návrháři se zahraničními kořeny se kromě jiných objeví Kristina Oganesian původem z Arménie. Z dalších úspěšných autorů bude k vidění například tvorba slovenského rodáka Pavla Berkyho nebo Mirky Horké, hlavní designérky mezinárodně uznávané značky svatebních šatů Crystal Bride. A to je jen hrstka zvučných jmen, které se představí na karlovarském TFW.

Představíte nám v krátkosti Vaši agenturu Top Fashion Models, která TFW pořádá?

Jakožto jedna z mála agentur na světě se věnujeme kompletní organizaci a produkci. Nezprostředkováváme pouze modelky, ale zařizujeme i veškeré technické vybavení a zázemí, zajišťujeme profesionální fotografy a v neposlední řadě poskytujeme naše know-how, které vychází z dlouholetých zkušeností z módního průmyslu. Náš tým je sestaven pouze z profesionálů ve svém oboru. Opíráme se o bohaté zkušenosti z minulých let a jsme schopni vždy vykouzlit tu správnou atmosféru módní show. Vytváříme akce na klíč a vycházíme z přání klienta. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit do Varů na TFW.

promo image